Color Option

Çalıştığımız Sektörler

İstanbul, Sudan ve diğer ülkelerdeki iyi eğitimli kadromuzla, başta metal sektörlerinde olmak üzere tüm yurtdışındaki firmalara hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Çelik fabrikaları ve eriticiler, boru ürünleri, hatları, elektrik alt istasyonları, taşıma ekipmanları, mobil vinçler, inşaat makineleri, otomotiv yedek parçaları, tarımsal ekipman ve makineler, çelik çubuklar, profiller, levhalar, kütükler, d-çubuklar, tüm çelik fabrikaları ve eriyik atölyeleri için hammaddeler, otomasyon sistemleri, yazılım ve tüm endüstriyel sektörlerin en son teknolojisini müşterilerimize ulaştırmak için tüm çalışmaları yapmaktadır.

İnşaat dünyanın her yerinde hızla ilerlerken, her türlü inşaat makinesini tedarik ederek, bu gelişime katılıyoruz.Beton santralleri, asfalt tesisleri, yol yapım makineleri, transmikserler, vs.

Endüstriyel hizmetlerde başarılı olmak, satış sonrası servis ve yedek parka hizmeti sunmak şarttır. Bunun için otomotiv sektörü, elektro-mekanik, elektrik ve CNC sistemlerinde her türlü yedek parçayı kapsayan yedek parça piyasasına çok özel bir özen gösteriyoruz. Almanya'daki temsilcilerimizle size yedek parçaların orijinalliğini ve yüksek kalitesini garanti edebiliriz.

Metal Teknoloji, metal sektöründeki faaliyetleri ile oldukça tecrübe kazanmıştır. 1997 yılından bu yana, çelik fabrikaları ve çelik eriyik imalathanelerinin komple üretim hatları, mevcut değirmenlerin yenilenmesi, kütük demir , çelik ticareti, d-çubuklar, levhalar, profiller vb. Ürünleri tedarik ederek tüketicilere ulaştırmaktayız. Metal ve çelik ürünlerinde doğru adres Metal Teknoloji işbirliği olmalıdır.

Tüm endüstriyel faaliyetlerde, kaldırma ekipmanı, platformlar gereklidir. Firmamız farklı tipte kaldırma platformları, mobil vinçler, vinçler, elleçleme ekipmanları vb. Ürünlerde Ana tedarikçidir. İhtiyacınız ne olursa olsun: 500 kg'dan 100 tona kadar sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Türkiye, kamyonlar ve yapı ekipmanları alanında en gelişmiş ülkelerden biri haline geldiğinden, her türlü yapıya uygun, tüm araç tiplerini sunmaya hazırız: Yangın söndürme araçları, çöp kamyonları, ambulanslar, seyyar hastane, mobil klinik, zırhlı araçlar, damperli kamyonlar, tanklar, mobil atölyeler vs.

Dünya, gıda açısından küresel bir sıkıntıyla karşı karşıya olduğundan, tarımsal projelerin verimliliğini artırmak için tarımsal ekipman ve makineler gereklidir. Türkiye pazarındaki uzun yıllara dayanan tecrübemizle, her çeşit tarım traktörleri, aletleri, makineleri için en iyi kalite ve daha uygun fiyatlarla sizin ortağınız olabiliriz.

Şirketimiz elektrik jeneratörleri, dizel su pompaları, transformatörler, hava kompresörleri, tanınmış ve kaliteli üreticileri ile uzun vadeli bir anlaşma inşa etmiştir. Satış sonrası hizmetlerine ve yedek-parça tedarikine her zaman hazır durumda olacaktır.

Metal, tüm endüstrilerin temelini oluşturduğundan, metal şekillendirme makinelerinde, bükme, delme, kesme, kaynaklama, presleme gibi konularda uzmanlaştık. Metal şekillendirme için en son teknolojide, müşterimizi memnun etmek hedefimizdir: lazer teknolojisi, plazma kesim ve NC programı veya CNC programı ile alev kesme. Metal Döküm atölyeleri alanında daha da fazlası, yüksek kaliteli döküm ürünleri üretmek için gerekli tüm ekipmanla birlikte, eritme, döküm ve işleme için komple bir hat tasarlama ve inşa etme deneyimine sahibiz.

Türkiye, inşaat sektörünün önde gelen ülkelerinden biri haline geldiği için, özellikle en yeni tasarlanmış kaynaksız yapı teknolojisi, doğal çimento levhaları, fiber çimentolu lam kaplı çimento levhası ve elyaf-çimento levhaları kullanılarak prefabrik yapılar oluşturulmuştur. İki kardeş şirketimiz: Smart Teknoloji ve Metal Teknoloji, her sektöre uygun, ekonomik maliyetlerle en iyi prefabrik binaları sunabilir; evler, hastaneler, okullar vb.

Güvenlik sistemleri her zamankinden daha önemli hale geldiğinden, bu alandaki uzun süreli deneyimimiz bizi CCTV sistemleri, yangın ve duman alarm sistemleri, patlamaya dayanıklı cephe sistemleri, banka koruma sistemleri, nakit taşıyıcı araçlar ve herkes için tanınmış tedarikçilerinden biri haline getirdi.

10 yıldan fazla bir süredir her türlü yol yapım makineleri ve asfalt tesis ekipmanı ihraç etmekteyiz. Geniş ağımız ile yol, inşaat, köprü vb. projeleri alanında uzman birçok Türk firması ile destekleme imkanına sahibiz.